Zadzwoń:  12 642 42 00     
meble łazienkowe na wymiar z krakowa

Meble biurowe i gabinetowe na wymiar

Biuro jest miejscem codziennej pracy, wielu godzin spędzonych w jednym miejscu. Dlatego wybierając meble biurowe należy pamiętać o kilku najważniejszych aspektach:

  • funkcjonalność – tak aby wszystko było na swoim miejscu
  • ergonomia – podstawowe zasady bhp połączone z wygodą pracownika
  • estetyka – biuro jest wizytówką firmy.

Kupując meble biurowe najpierw należy określić jego kategorię, ponieważ wyróżniamy takie meble jak:

  •  meble biurowe/pracownicze
  • meble gabinetowe
  • lady recepcyjne
  • czy też szafy biurowe

Meble biurowe/pracownicze

Meble pracownicze charakteryzują się różnorodnością systemów, mogą to być meble na podstawie płytowej bądź metalowej. W ofercie znajdą Państwo meble o standardowych wymiarach  jak i systemy mebli, które są zdecydowanie bardziej ergonomiczne i mogą zmieniać swoje wymiary np. wysokość blatu roboczego/biurka, czy możliwość innych ustawień z pozostałymi miejscami pracy. Istotnym aspektem doboru mebli biurowych jest określenie sprzętu jaki będzie w danym biurze wykorzystywany. Komputery stacjonarne z potrzebną wysuwaną półką na klawiaturę, podstawka pod monitor, laptopy, drukarki, inne urządzenia, wszystkie te informacje pozwalają dobrać najlepszy system meblowy. Odpowiedni dobór mebli pozwala nam bezpiecznie schować wszelkie okablowania oraz polepszyć warunki pracy.

Meble gabinetowe

Meble gabinetowe są zdecydowanie bardziej ekskluzywne, są meblami biurowymi lecz bardziej wyróżniającymi się. Oferujemy przy wyborze stołu gabinetowego szeroką gamę blatów szklanych, płytowych, z połyskiem lub bez. Meble pasujące do gabinetów nowoczesnych jak i tradycyjnych oraz uzupełnienie gabinetu o szafy aktowe, ubraniowe czy też stoliki okolicznościowe.

Lady recepcyjne

Lady recepcyjne są wizytówką każdej firmy, dlatego jako meble biurowe oferujemy różne kształty, od prostych tradycyjnych i nowoczesnych lad z oświetleniem po łukowe i bardziej oryginalne oraz szeroki dobór materiałów w zależności od preferencji. Wybierając ladę recepcyjną należy pamiętać przede wszystkim o swojej firmie, jakie kolory mamy w swoim logo, jak chcemy się prezentować, na co potencjalny klient przychodzący do naszej firmy powinien zwrócić uwagę.

Szafy biurowe

Szafy biurowe to istotny element każdego biura. Jedne z najważniejszych mebli biurowych, ponieważ właśnie w nich firmy przechowują ważne dokumenty, umowy, faktury. Oferujemy szafy idealne do archiwizacji dokumentów jak i organizacji całego biura. Szafy biurowe mogą mieć drzwi przesuwne, skrzydłowe czy żaluzjowe. Oczywiście każda szafa może być zamykana na klucz a każda półka jest projektowana tak, aby jak najlepiej zorganizować przestrzeń wewnątrz.

View the embedded image gallery online at:
http://vernick.pl/meble/biurowe#sigFreeId43114d28e8

Myślisz o meblach na wymiar?

Biuro, łazienka, kuchnia, meble gabinetowe lub meble dla pracowników?

Zamów Bezpłatny Pomiar