Zadzwoń:  12 642 42 00     

Dlaczego warto zamówić meble na wymiar w Vernick'u?

 

Błyskawiczna wycena meblibłyskawiczna wycena mebli na wymiar

Nasz pracownik może pobrać wymiary szafy nawet kilka minut po telefonie! Wystarczy że zadzwonisz pod 12 642 42 00i zamówisz pomiar.
Pamiętaj! Oprócz narzędzi do pomiaru mebli specjalista będzie miał ze sobą także zestaw wzorów który pomoże Ci w łatwy sposób wybrać front oraz boki do szafy.
Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego pozostawiając swoje namiary i preferowane godziny kontaktu - oddzwonimy!

 

Jedyny w Polsce oryginalny i trwały system ARMADIO®!system armadio

Wszystkie nasza meble na wymiar są stworzone w oparciu o własny niezawodny produkowany w Polsce system Armadio® oraz kanadyjski system DHS.
Pamiętaj! Wybierając produkt Polski wspierasz rozwój polskich przedsiębiorstw. Więcej o korzyściach z wyboru polskich produktów przeczytasz tutaj.

 

Niezliczona gama kolorów i wzorówbogata gama kolorow mebli

Bogata gama kolorystyczna materiałów używanych do produkcji drzwi przesuwnych, kuchni, łazienek oraz mebli biurowych pozwala na komponowanie dowolnych i oryginalnych zestawień. Wykonujemy szafy na zamówienie praktycznie z dowolnym wzorem!

 

10 lat GWARANCJI na meble na wymiar!10 lat gwarancji na meble na wymiar

Nasza firma istnieje od 1996 roku, dzięki czemu 10- letnia gwarancja na nasze meble jest gwarancją faktyczną. Dzięki temu masz pewność że meble zamówione u nas będą naprawdę trwałe!

 

Czym się różni zabudowa od szafy?

Zabudowa posiada tylko niezbędne elementy i mocowana jest do ścian (półki , drążki itd ). Drzwi dojeżdżają do ściany lub listwy przymykowej. Szafa dla odmiany to "kompletny" mebel, posiada boki, górę, dół i tył.

A co z krzywiznami na ścianach lub podłogach?

Szafę można wykonać w każdym pomieszczeniu bez względu na krzywizny. Same elementy potrzebne do ich  zniwelowania powinny zostać ustalone bezpośrednio przy pomiarze eksperta. Szczególnie w takich przypadkach ważny jest wybór profesjonalnej firmy wykonawczej dającej gwarancje na szafy wykonane na zamówienie aby mieć pewność że całość będzie nie tylko dobrze wykonana ale także będzie się idealnie komponować z pobliskimi elementami.

Jaki okres oczekiwania na szafę robioną na zamówienie?

Standardowy okres oczekiwania na szafę wykonywaną na wymiar to około 14 dni roboczych. Może on jednocześnie ulec skróceniu na życzenie klienta, ale również wydłużeniu jeżeli zastosujemy bardzo nietypowe elementy do zabudowy.

W jaki sposób można umówić się na pomiar mebli?

Najprościej jest umówić się na bezpłatny pomiar poprzez:

- e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

- telefonicznie dzwoniąc na naszą infolinię 12 642 42 00

- osobiście zgłosić się na ekspozycje bądź do siedziby firmy -> Al.Generała Andersa 31 E

lub po prostu przez formularz kontaktowy.

Jakie są podstawowe wymiary elementów szaf?

Wnętrze szafy dzielimy na tyle elementów co drzwi, ponieważ wtedy dostęp do niej jest optymalny .

- Wysokość między półkami powinna wynosić około 30 – 45 cm.
- Wysokość pawlacza natomiast ok. 40 – 50 cm.
- Drążek na ubrania krótkie powinien mieć wysokość min.95 cm na rzeczy długie min. 160 cm.

Są to jednak wymiary proponowane, a nie typowe. Wysokość, szerokość i głębokość ustalamy i dopasowujemy indywidualnie więc nie musimy kierować się żadnymi schematami.

Jakie są maksymalne wymiary drzwi w szafach na wymiar?

Drzwi ze szkła w szafach na wymiar, ich wysokość (bez elementów dzielących, łączników przy zastosowaniu lacobela, szyby mlecznej ) wynosi 261 cm, natomiast samo lustro do wysokości 291 cm. Ograniczenia te spowodowane są  ogólnodostępnymi wymiarami szkła. Natomiast wysokość i szerokość drzwi przesuwnych jest dowolna przy zastosowaniu elementu łączącego.

Ile kosztuje metr szafy na wymiar?

Nie wyceniamy szafy „z metra'':) Koszt mebli uzależniony jest od kilku elementów, m.in.:

  • czy jest to szafa pełna czy zabudowa,
  • ilości i rodzaju elementów we wnętrzu zabudowy,
  • rodzaju okuć w drzwiach,
  • rodzaju materiału użytego do wypełnienia drzwi w szafie przesuwnej.   

Każdy element powinien zostać wyceniony osobno. Jednak orientacyjnie metr zabudowy przy zastosowaniu standardowych elementów można oszacować na od 700 – 1000 zł, natomiast szafy od 1000 – 1500 zł. Należy jednak pamiętać, że są to jedynie orientacyjne stawki .

Myślisz o meblach na wymiar?

Biuro, łazienka, kuchnia, meble gabinetowe lub meble dla pracowników?

Zamów Bezpłatny Pomiar